przeprowadzki-domow
Przeprowadzki domów - mieszkań Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki domów – mieszkań

Zajmujemy się przede wszystkim przeprowadzkami mieszkań i domów, ale jesteśmy otwarci na propozycje. Z przeprowadzką wiąże się wiele emocji, jest to poważny krok w życiu każdego człowieka. Szafa, stół czy łóżko często nie są jedynie meblami, jesteśmy sentymentalnie z nimi związani. Niestety zlecając przeprowadzkę nierzetelnej firmie możemy bardzo się rozczarować. My to wszystko rozumiemy i dlatego nasza ekipa jest odpowiednio przeszkolona i dysponuje wszelkimi potrzebnymi materiałami.

Wykonujemy zarówno małe przeprowadzki, polegające np. na przewiezieniu mebli, jak i kompleksowe „pod klucz”. Klient może sam się spakować, a nam jedynie zlecić transport bądź wybrać opcję, w której to my się wszystkim zajmiemy.

Zmiana adresu zamieszkania, szczególnie gdy mamy przeprowadzić się do innego miasta, wiąże się z pewnego rodzaju obawami i stresem. Aby nie dokładać sobie obowiązków związanych z wyjazdem, kompleksową przeprowadzkę obejmująca pakowanie, załadunek, transport i rozładunek mogą Państwo zlecić nam.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h.

Megam Przeprowadzki Warszawa
Nasza firma MEGAM realizuje szybkie i bezpieczne przeprowadzki zarówno w kraju jak i za granicą. Zapewniamy wszystkie materiały i opakowania potrzebne do przeprowadzki.